אתם בדיוק עוזבים את דירת השותפים שלכם בדרך לדירה לבד, הבית מתחיל לקבל צורה של ארגז, ומגירות שלא פתחתם שנים מגלות בחובן ממצאים ארכאולוגיים מטורפים כמו צמיד הכניסה לורכטר מלפני שנתיים, חשבון חשמל שכדאי שתטפלו בו לפני שיטפלו בך. בין ויטמינים שלקחת פעם מההורים למשקפי השמש עם התריסים אתם רואים אותו – הוא חיכה לכם בשקט, כמעט שכחתם שפעם הוא היה הדבר הכי חם בעיר – אייפון 4. אפילו לא S...


טוב, אם הוא שם כנראה שיש לכך סיבה, וזה הזמן גם לנקות את המגירה וגם לעשות קצת כסף ולשמח את אתי מהבנק.


נעים מאד, eBay.


אז למה כדאי לכם למכור בeBay? למה לא לפרסם בפייס? הנה כל התשובות:


שוק בינלאומי
אמנם אתם בטוחים שהאייפון הישן שלכם לא שווה שקל אבל היי! אתם טועים. בשוק העולמי יהיו רבים שישמחו לקנות מכם אייפון 4. אי שם יש מישהו שרק חולם על האייפון שלכם. באמת, תפתחו חשבון ב-eBay ותגלו עולם של קונים, ואגב - הישראלים הגיעו למקום התשיעי והמכובד בקניות אייפונים ב- eBay אז אולי בסוף האייפון שלכם ימכר לחבר מרעננה...


Intel Free Press on flickr Intel Free Press on flickr

למכור בפיג׳מה בלי לקום מהמיטה
כן. לא רק לקנות אפשר מהמחשב – גם למכור. זה כל כך פשוט שהסיכוי שתגידו לעצמכם "איך לא עשינו את זה קודם" נע בין 99 ל-100 אחוז.


בטיחות / אחריות
"האינטרנט הוא מקום מסוכן" אמרה אמא, ואמא תמיד צודקת. בדיוק בשביל זה אתם הולכים למכור ב eBayו לא ב"חזי מכירות אינטרנטיות.com". מדובר בענקית המסחר האלקטרוני בעולם, הכל עובר ב- PayPal ובכלל – יש מאחוריך חברה שיודעת לדאוג ללקוחות ולמוכרים שלה.


Fix Price או לכל המרבה במחיר – תחליטו בעצמכם
אולי אתם בטוחים שהאייפון 4 שלכם נדיר ביופיו, אולי אתם נהנים מהריגוש של הצעות מחיר... ב-eBay אתם תחליטו האם לנקוב במחיר המוצר או שפשוט לתת מחיר התחלתי ומשם השמיים הם הגבול.


קל לשימוש ויש תמיכה כל הזמן
לנו לקחת בדיוק שלוש דקות לפתוח לעצמנו יוזר. העלאת המוצר לאתר היא קלה ביותר ואם מסתבכים תמיד אפשר לפנות לפורטל שכולו בעברית ושייקח אתכם יד ביד, שלב אחרי שלב.


Maurizio Pesce on flickr Maurizio Pesce on flickr

תמיד יהיה מישהו בעולם שחייב את הפוקימונים שלך
מה שאתם לא בהכרח צריכים זה תמיד משהו שמישהו אחר כן צריך אי שם בעולם. תהיו בטוחים שיש לכם משהו בבית שאתם לא משתמשים בו ושווה לכם כסף.


אפשר למכור הכל!
הכל. ציוד סקי, מכשיר לאיתור פעילות חייזרית (135$ דרך אגב), רצועות TRX, מקל ההליכה של ד"ר גרגורי האוס ועוד מלא מלא דברים שאתם צריכים וגם כאלו שלא...


טראפיק
549,000,000 אנשים נכנסים ל eBay כל חודש. זה האתר העשירי בגודלו בארה"ב וה-30 בעולם. אתם מבינים את המספרים? את הכמויות העצומות של האנשים שמחפשים לקנות את האייפון 4 שלכם? מישהו בטוח יקפוץ על המציאה הגדולה...


Blake Patterson on flickr Blake Patterson on flickr

זה לא עולה לנסות
פשוטו כמשמעו – זה לא עולה לכם שקל. כלום. באמת שאתם פשוט צריכים לרצות למכור ומשם – זה יקרה. תפתחו משתמש, תעלו את האייפון, תחליטו עם fix price או מכירה פומבית ויאללה – תעשו את אתי שמחה, עוד מעט יורד לכם החיוב של הויזה – לא חבל?


כי זה עובד! איך מתחילים? >>> ממש כאן!


Your email was successfully saved