תמיד תהיתם איך זה לעבוד מהבית? בחרנו 10 צעירים עצמאיים שקמים כל בוקר, יוצאים מהמיטה ויוצאים לעבודה- בפיג'מה! "מה וזה" ודלתא בהצצה מיוחדת לאיך נראית שגרת היום שלהם, מה הם היתרונות והקשיים והאם הם מתגעגעים למשרד? 

מי את? במה את עוסקת?

מיכל לסינג אבין, בוגרת בית הספר לאופנה "מרנגוני" באיטליה, מעצבת אופנה וקניינית אופנה, בעלים ומנהלת בשיתוף עם גיסתי אתר לבגדי תינוקות בעיצובנו, המיוצרים בארץ ועשויים מ100% כותנה.

מהי שגרת הבוקר שלך?

מתעוררת בסביבות שמונה וחצי-תשע, שותה כוס קפה ויוצאת לטיול עם הכלב, לאחר מכן עוברת על מיילים, בודקת צפיות וכניסות לאתר ולרב יוצאת לסיבוב אצל הספקים שלי: גזרן, תדמיתנית, ושאר ספקים כגון ספקי גומי, בדים, כפתורים וכו'.

סט פיג'מה, דלתא

באיזו שעה את יוצאת מהפיג'מה?

יחסית מוקדם, אני אוהבת להרגיש לבושה גם כשאני לא יוצאת מהבית יותר מדי. אני לא בן אדם שיושב בבית כל היום, אז גם אם אין לי עבודה אני מוצאת לי עיסוקים אחרים שיוציאו אותי מהבית.

איזו פיג'מה אהובה עלייך במיוחד? (סקסית, מכרבלת...)

אני הכי אוהבת פיג'מה מכרבלת, סקסית נשמר להלבשה תחתונה ;)

סט פיג'מה, דלתא

מה הדבר הכי טוב בעבודה מהבית?

שאני אדון לעצמי, אני מכתיבה לעצמי את שעות העבודה, אין לי בוס על הראש שאוהב או לא אוהב את העבודה שלי או את הקצב שלי. ובעיקר שאני לא מאחרת לשום מקום... לצערי אני מאחרת כרונית.

מה הדבר הכי קשה בעבודה מהבית?

הכי קשה זה לקום בבוקר ולצאת מהמיטה, כשהייתי שכירה והיה לי משרד לקום אליו, היה לי יותר קל לקום. הלחץ של האיחור מעיר אותי בבוקר – לא שזה ממש עוזר לאיחורים שלי, אבל לפחות זה מוציא אותי מהפוך יותר מהר.

מכנסי אריג משובצים, דלתא

ממה פינת העבודה שלך מורכבת?

לרב אני עובדת בסלון, אני והלפטופ שלי. בחדר הנוסף שלי נמצאת כל הסחורה ואביזרי האריזה מפוזרים בסלון. אחת לשבוע אני מסדרת את הכל לאזור אחד ולמחרת שוב הכל נמצא בכל פינה בבית.

מה הטיפ הכי חשוב לעבודה מהבית?

לעשות לעצמך לו"ז מראש! אחרת מאבדים את הצפון ונשאבים לדברים אישיים ולא עסקיים. ובמיוחד לא להדליק טלוויזיה עד שמסיימים הכל, בלימודים היה לי הרגל לעבוד תוך כדי צפייה בסדרות, בסוף השנה השנייה הבנתי שאני מעבירה את רב הזמן בצפייה ומידי פעם מתפנה לעבודה שלי, לכן עכשיו יש לי חוק: הטלוויזיה לא נדלקת עד 19:00 בערב.

סט פיג'מה ונעלי בית, דלתא

הכי בא לי להישאר בפיג'מה במיטה בימים ש...

יורד גשם!! יש משהו ברעש של הגשם שלא נותן לי לעבוד, איך שהוא אני מוצאת את עצמי מכינה סיר מרק ענקי ומתמוגגת מהריח שלו שמתערבב עם הרעש בחוץ.

האם אתה מתגעגע לעבודה במשרד?

כן ולא. חסרה לי לפעמים החברה, אני בן אדם מאוד חברותי ומאוד פטפטן, מאוד אהבתי את מערכות היחסים במשרד (גם עם אלה שפחות הסתדרתי איתם). העבודה האחרונה שלי הייתה כעוזרת קניינית בחברת אופנה מאוד מוכרת בארץ והתפקיד שלי דרש להסתובב הרבה בחנויות הרשת מצד אחד, ולשבת הרבה על המחשב והאקסלים מצד שני. מאוד אהבתי את השילוב הזה של העבודה, כי זה נתן לי גם את השקט במשרד וגם את החברה של המוכרים והקונים בחנויות.

סט פיג'מה ונעלי בית, דלתא

לרשימת החנויות הכנסו לכאן >>

// מיכל לסינג אבין

Your email was successfully saved