1. אז מי אתה? אסיל מחאמיד מחיפה, סטודנט באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, כנר לשעבר, אך עדיין מנסה להתאמן. מתעניין מאוד במוזיקת עולם ורוב הפלייליסט שלי הוא ג'אז ומוזיקה ערבית אלטרנטיבית.
2. מה אתה לומד ולמה בחרת ללמוד במקצוע זה? אני לומד רפואה. אוהב את האקשן של בית החולים. אנשים חולים, פצועים אשר נמצאים במצב רפואי לא טוב נכנסים לבית החולים, ולאחר תקופה מסוימת של התאוששות והחלמה, יוצאים לחיים שוב. זה בעיני הדבר המקסים ביותר בתחום. 3. למה בחרת ללמוד דווקא באוניברסיטת בן-גוריון בנגב? עיר שקטה יחסית, אפשר למצוא זמן ללמוד (שונה מכמה קילומטרים צפונה). הפקולטה לרפואה באוניברסיטה נחשבת לאחת החזקות בארץ וצמודה לבית החולים הטוב ביותר בארץ.
4. מהו הרגע האהוב עליך במהלך יום הלימודים? דקה לפני שההרצאה נגמרת, כאשר אני מתחיל לחשוב על האוכל מתחמם במיקרו וכוס הקפה ליד.
5. הספוט האהוב באוניברסיטה? הדשא מול הפקולטה באור יום, רענון ו-re-set למוח.
6. אם לא הייתי לומד את זה, מה היית לומד? מוזיקת ג'אז, או ממשיך לטייל שנתיים נוספות, חי בחו"ל ועובד, אולי אז הייתי מוצא משהו אחר להתעסק בו.
7. מהו הקורס האהוב עליך בתואר? פיזיולוגיה כללית של הגוף. 8. מה הנושא הכי חם בקפיטריה שלכם? מסיבת אסר"ן הקרובה והמחירים המופקעים ברשת ה"קרנף" שבאוניברסיטה. מדברים בעיקר על הדרישה לעמדת קפה בסכום סמלי.
9. איפה אתה רואה את עצמך אחרי התואר? מתמחה בכירורגיה. 10. מה הדבר שהכי חשוב לך לצאת איתו מהתואר? כלים לקריירה, יכולת להיות רופא מעולה ולהיות אמפתי כלפי אחרים - זו אחת מאבני הבסיס של הפקולטה שלנו. לצאת אדם רעב להרפתקה חדשה.
גם אתם רוצים ללמוד באוניברסיטת בן-גוריון בנגב? לחצו כאן >>
// אסיל מחאמיד


Your email was successfully saved