המכופתרת החדשה של GANT בטכנולוגיית TECH PREP נראית ומרגישה כמו חולצה קלאסית אבל יש לה תכונות מיוחדות שיגרמו לך להרגיש קליל ונינוח כל היום, ללא קשר לסיטואציה. ביקשנו מיזמים מצליחים לבחור את המכופתרת האהובה עליהם מתוך הקולקציה החדשה, לספר לנו איך הם פותחים את היום שלהם, מה הרגע הכי מלחיץ שהם חוו בקריירה ומהו הטיפ המנצח שלהם ליזם המתחיל. 

1. מי אתה?  אני אבא, בעל, ואדם בעל חלומות גדולים, עם אנרגיות ואומץ לנסות ולהגשים אותם. אני אוהב לאתגר, אוהב לנסות, אוהב לשאול "למה?" ושונא כשאומרים לי "ככה". מסתכל על חצי הכוס המלאה, וחושב איזו הזדמנויות טומנת בתוכה החצי הריקה (חצי כוס להשכרה ב AIRBNB?). אוהב אנשים, מוזיקה ולגלות עולם.

2.באיזו חברה אתה עובד? מה התפקיד שלך? אני VP PRODUCT ב PEPPER, הבנק במובייל הראשון בישראל.

unnamed (2) 

 3. מה האתגר הכי גדול בתפקיד שלך? לקחת את תעשיית הבנקאות המסורתית, שלא נגעו בה עשרות שנים, ולהמציא בה מוצרים ושרותים חדשים ומרגשים שישפרו את החיים של אנשים - ויגרמו להם לעזוב את הבנק שלהם, ולהצטרף ל PEPPER.

4. איך אתה מתחיל את היום שלך ואיך אתה מסיים אותו? כל בוקר מתחיל בשבע בבוקר עם הילד (+רוגלך), הכלב (נובח על יונים) וכוס קפה ועיתון בבית קפה בנווה צדק, ממשיך בסיבוב בוקר בין החדרים במשרד להגיד "בוקר טוב", לראות על מה עובדים ואיך אפשר לעזור. היום בדר"כ מסתיים בניקוי האימיילים (+אוזניות ו-ITUNE RADIO) ואח"כ מלחמות קצף באמבטיה עם הילד.

unnamed (3)

5. תאר רגע מלחיץ שקרה לך בעבודה? (והאם הייתה לך חולצה להחלפה?:))  הרצאה מול מאות אנשים על למה PEPPER הוא הדבר הגדול הבא בבנקאות. אני מסביר על כל הפיצ'רים, טכנולוגיות, פיתוחים וחדשנויות - עד שמישהו מרים את היד ושואל, "אבל בסוף היום אתם סתם עוד בנק. למה שאני בכלל אאמין לכל מה שאמרת עד עכשיו?". שתיקה בקהל. ואח"כ חיוכים. התלחשויות. כמה אנשים ממלמלים "צודק" מתחת לשפם.

אני מאבד את חוט המחשבה והלב דופק במרץ. מתלבט אם לענות לו (ולהסתכן בעוד נזיפות) או להמשיך הלאה. עוברות עוד כמה שניות של שקט באולם הענק (והתלחשויות בקהל), ובסוף אני אומר לו "צודק. אין לך שום סיבה להאמין. אבל אם תבוא למשרד איתי ישר אחרי ההרצאה, אני מבטיח להראות לך 200 אנשים, מהטובים בארץ, שעובדים ימים כלילות כדי לבנות עבורך בנק שתוכל להאמין לו". הוצאתי כרטיס ביקור מהכיס, ירדתי לקהל, ונתתי לו ביד. הוא לא בא.

6. מה המהלך שאתה הכי גאה בו? באחד הערבים קיבלנו מבול של לקוחות שרצו לפתוח חשבון ב PEPPER, בבת אחת. מאות אנשים. חלק מהמערכות התקשו לעמוד בעומס הפונים, ולקוחות חיכו בתור בטלפון דקות ושעות ארוכות. עמדתי ביחידת השירות שלנו והסתכלתי על הבנקאים הצעירים והמוכשרים שגייסנו רק לפני כמה חודשים מנהלים את האירוע בקור רוח, בשקט, עונים ללקוחות שוב ושוב על אותן שאלות ברוגע ובנחמדות אינסופית, ומספקים חווית שירות מקסימלית בשעה מאוד מאתגרת. הרגשתי גאה לעבוד עם האנשים האלה, וגאה בתרבות שבנינו.

unnamed (1) 

7. תן טיפ מנצח למי שרוצה להיות יזם  אתן שני טיפים: הראשון - תביא את הרעיונות שלך לחיים. לאנשים אין דמיון, ותכנית עסקית לא מספרת חלום. דמו, פרוטוטייפ, ציור על מפית. תביא את זה לחיים, ואנשים כבר יחברו את הנקודות של התכנית העסקית שלך בראש לבד. השני - האנשים הכי טובים שתרצה לגייס לא יבואו בגלל תנאים, משרד, משכורת או אוכל בקפיטריה. רק בגלל חזון. תמכור להם את החלום הכי מטורף בעולם, ותראה איך באים לעבוד אצלך בחינם :)

// גל בר דעה


Your email was successfully saved