המכופתרת החדשה של GANT בטכנולוגיית TECH PREP נראית ומרגישה כמו חולצה קלאסית אבל יש לה תכונות מיוחדות שיגרמו לך להרגיש קליל ונינוח כל היום, ללא קשר לסיטואציה. ביקשנו מיזמים מצליחים לבחור את המכופתרת האהובה עליהם מתוך הקולקציה החדשה, לספר לנו איך הם פותחים את היום שלהם, מה הרגע הכי מלחיץ שהם חוו בקריירה ומהו הטיפ המנצח שלהם ליזם המתחיל. 

1. מי אתה? טל גורביץ, יזם מתחום ה-web, טכנולוגיית eCommerce ובינה מלאכותית. מנכ"ל Product.Rocks, מתאמן לאיש ברזל שני, חי בתל אביב אחרי כמה שנות לימודים בחו"ל._MG_7164 

2. באיזו חברה אתה עובד? מה התפקיד שלך? כיום אני מקים את המיזם הרביעי שלי. טכנולוגיה המשלבת ניתוח תמונה וקונטקסט אתר, ומייצרת חנויות מותג אוטומטיות לכל בעל אתר. הרעיון אמור לקדם את עולם המסחר המקוון קדימה - חנות בקליק, בלי ידע מוקדם, בלי ייצור עצמי, בלי קוד או הבנה כלשהי.

כל בעל אתר עם לוגו או אוסף תמונות יכול לקבל חנות משלו בקליק אחד. את השאר אנחנו עושים אוטומטית מאחורי הקלעים - מייצרים את המוצר, מתחברים לספקים, בונים מערכת שילוח וסולקים את הכרטיס של הלקוח. המשקיעים שלי קוראים לזה דמוקרטיזציה של קנייה מקוונת, אני עוד מנסה לעשות מזה סדר.  

3. מה האתגר הכי גדול בתפקיד שלך? בעולם שלי האתגר הגדול ביותר הוא לא מוצר מרשים (אבל זה חובה) ולא השקעה (למרות שבלי זה לא תגדל מהר, אומרים). חשוב להבין את השוק, אבל האתגר הכי גדול הוא בראש ובראשונה צוות עם אמביציה ורוח מלחמה. למזלי עוד לא נפלתי בתחום הזה, ותמיד ראיתי את עצמי בר מזל לקבל את תשומת ליבם וזמנם של שותפים מוכשרים ותומכים. כשמצליחים זה מבטא בקור רוח וירידה לפרטים, וכשנופלים זה בא לפועל בהתמדה ועזרה הדדית.

הצוות שהרכבנו בחברה הקודמת שהקמתי, כמו הצוות הנוכחי -  בשבילי מדובר קודם כל בהצלחה חברתית אישית. כל השאר אחרי זה זה תחנות בדרך.

_MG_7208 

4. איך אתה מתחיל את היום שלך ואיך אתה מסיים אותו? מתחיל את היום עם הכלבה, ואחר כך רץ לאימון בפארק או בבריכה. יום שלא מתחיל ככה בדרך כלל מרגיש יותר כבוי משאני אוהב. את היום אני מסיים בזמן האחרון מול מסך המחשב עד שעות הבוקר. מאז שהחלטתי ללמד את עצמי תכנות, אני מוצא את עצמי עובד על זה בכל המרץ, זה משהו שאני נהנה ממנו מאוד, והוא יעזור לי להיות שותף יותר טוב לצוות שלי. במיטה של חברה שלי אני נוחת כשהיא כבר ישנה.

5. תאר רגע מלחיץ שקרה לך בעבודה? (והאם הייתה לך חולצה להחלפה?:)) לפני כמה שנים היינו בתהליך רכישה מתקדם של החברה, מרוב לחץ לא חושב שהתקלחתי כמה ימים בתהליכי הבדיקות שלפני. זה שהיה קיץ לא עזר. עד היום אני חושד שזה הפיל את העסקה הזו :)

6. מה המהלך שאתה הכי גאה בו? / רגע מכונן בתפקיד? יש הרבה רגעים קטנים, שמשמעותם מתעצמת עם הזמן. אני חושב שאני הכי גאה שהשכלנו להתעקש לא לוותר על צוות משקיעים הגון, ועל טבלת משקיעים שמאפשרת לחברה להמשיך ליהנות. זה נשמע גדול אבל זה נבנה לאט ועם זמן וסבלנות. לא על כל שיק צריך לקפוץ ולא על כל הצעת רכישה צריך לעמוד דום.

7. תן טיפ מנצח למי שרוצה להיות יזם הטיפ הכי חשוב- תקפידו להשאיר קצת אוויר לנשימה, אצלי זה הספורט, אצל אחרים זה יכול להיות בגינה הקהילתית שלהם. זה לא משנה מה זה, העיקר לתת לראש לנוח קצת באופן קבוע.

// טל גורביץ


Your email was successfully saved