המכופתרת החדשה של GANT בטכנולוגיית TECH PREP נראית ומרגישה כמו חולצה קלאסית אבל יש לה תכונות מיוחדות שיגרמו לך להרגיש קליל ונינוח כל היום, ללא קשר לסיטואציה. ביקשנו מיזמים מצליחים לבחור את המכופתרת האהובה עליהם מתוך הקולקציה החדשה, לספר לנו איך הם פותחים את היום שלהם, מה הרגע הכי מלחיץ שהם חוו בקריירה ומהו הטיפ המנצח שלהם ליזם המתחיל. 

1. מי אתה? שחר בר דוד,יזם מלידה, 34, נשוי, גר בת"א.

2.באיזו חברה אתה עובד?  חברת "שרוטונים"-חברת תוכן דיגיטל הנצפית בישראל! תפקיד- בעלים/מנכ"ל.

3. מה התפקיד שלך? במשך עשור שהחברה הזאת קיימת, האתגר הגדול היה לחנך את השוק לייצר תוכן ולא פרסומות. הלקוחות לא הבינו מה אנחנו רוצים עם היוטיוב שלנו. כיום, אחת הדאגות זה לדאוג להמציא את עצמך מבחינת התוכן והקריאייטיב על מנת לגרום לקהל להמשיך ולצרוך את התכנים שלנו.

_MG_7384

4. איך אתה מתחיל את היום שלך ואיך אתה מסיים אותו? תמיד עם כוס קפה, קצת שיטוט בחפירות שהיו בקבוצת הוואטסאפ בלילה, בימי הקיץ גם פותח עם גלישה בים. משם- למשרד/פגישות עם הלקוחות שלי. ישיבות עם העובדים על פיצוח ויצירת יוזמות תוכן שאותן אנחנו משדכים ללקוחות השונים. יום מאוד מהנה ומלא בהומור של האנשים המוכשרים שאני עובד איתם. משתדל לעשות ספורט לפחות שלוש פעמים בשבוע עם כדורסל או ריצה בפארק. בקיץ מעדיף לסיים עם בירה בים מול השקיעה.  

5. תאר רגע מלחיץ שקרה לך בעבודה? (והאם הייתה לך חולצה להחלפה?:)) בימי הקיץ זה יכול לקרות שאתה ממהר לפגישות וחום שיא בחוץ ומה שאתה חולם עליו זה שתהיה לך חולצה להחלפה ברכב או אחת שתעשה את העבודה :). _MG_7579 

6. מה המהלך שאתה הכי גאה בו? / רגע מכונן בתפקיד. יש לא מעט אבל אחד מהם הוא יצירת הסרטון "גמבה סטייל" שנבחר לקליפ הכי נצפה שנוצר בישראל עם למעלה מ53 מיליון צפיות!!

7. תן טיפ מנצח למי שרוצה להיות יזם: אמונה בעצמך ותמיד להיות עם המבט הכי קדימה שאפשר, והכי חשוב פחות להקשיב לרעשים של האנשים הסקפטיים שפוגשים בדרך.

_MG_7426

// שחר בר דוד


Your email was successfully saved