1. מי אתה?

אני בר ראובן, אהיה בן 28 בחודש יולי. כן, אני מאלה ש"לא זכו" לחגוג את יום ההולדת בבית הספר, כי תמיד היה חופש גדול. אני יזם ומתעסק היום בשני מיזמים, מנכ"ל עמותת החתול (העמותה של בוגרי יחידה 669) ושותף ומנכ"ל בסטארטאפ שנקרא "משלוחוף" שהיא אפליקציית משלוחים מבוססת מיקום לחופי הים (:

2. ההחלטה הכי עצמאית שלקחתי?

לפני כשנה וחצי החלטתי ללכת ללמוד שפת תכנות JAVA באוניברסיטת ת"א למשך שמונה חודשים רק כדי שאוכל להוציא את משלוחוף לפועל, אחרי שלא הצלחתי במשך שנה לגייס מתכנת תמורת אחוזים ושותפות וללא שכר. כפרויקט הגמר, יחד עם חבר טוב, כתבנו את אפליקציית משלוחוף לאנדרואיד.

3. ההורים שלי אומרים לי כל הזמן?

ללכת ללמוד באוניברסיטה, או כל לימודים אקדמיים אחרים במיוחד בתור מישהו שמנהל קרן שנותנת עשרות מלגות בשנה ומעודדת צעירים ללימודים. לא משנה באיזה נושא השיחה, תמיד נחזור לעקיצה הקטנה והמתוקה. אבל אני מאמין בStreet's smart בשלב זה של החיים.

4. עבודת החלומות היא?

לסיים בגיל 40. עד אז אני לא עוצר, רק עולה, ומשם, מעביר לניוטרל מידרדר למטה. זאת האג'נדה שלי לחיים טובים.

5. אם הייתי חבר כנסת הייתי מציעה הצעת חוק ל...?

(קודם כל אני לא מתקרב לשם בשום סיכוי), אבל לצורך העניין , שלרכבים יהיה סוג צופר אחר! ולא מעצבן ומציק ומרעיש! רק אם משהו רע באמת הולך לקרות אז יהיה ניתן להשתמש בו, אבל כל עוד זה "אחי זוז בבקשה ותן לעקוף" או "כן, קשה לחנות בתל אביב, אבל תתקדמו אתם תוקעים פה את כולם" , אפשר צופר רגוע יותר ולא "פיפפפפ פיפפפפ...".

6. המחשבה האחרונה שלי לפני השינה היא?

כמובן ולא אחרת - "מה אני צריך לעשות מחר בבוקר". הרי למה אנחנו הולכים לישון אם לא כדי להתעורר ולעשות את מה שדחינו מהערב שלפני, רק עם יותר אנרגיה?!

 7. הSMS הראשון שלי בבוקר הוא ל...?

כל מי שלא הבין, משלוחוף זה משלוחים לחוף, במהלך היום, כשיש שמש וחם. לא לרוטשילד ב1 בלילה!

8. פעם ראשונה שאמרתי "עברתי את הגיל הזה" הייתה?

כשהגעתי למילואים בפעם הראשונה. אין כמו להיכנס לשוק מחדש אחרי כמה שנים טובות שלא רצת ועלית על מסוק מזיע עם שרוכים פתוחים וחגורה רופפת.

9. כשאהיה גדול אהיה?

בטלן בליין. כפי שכבר כתבתי, אני מאמין שזו צריכה להיות השאיפה של כולנו. אבל כדי להגיע לזה צריך להרוויח את זה, זה בטוח, אחרת אתה באמת בטלן. קום כבר יא מעפן, לך לעבוד, אתה רק בן 41.

10. כשאצא לפנסיה היום שלי יתחיל ב...?

קורטדו עם קצת קוניאק במקרה הפחות טוב. במקרה הטוב, קפיצות על המיטה של הילדים שלי.

// בר ראובן

Your email was successfully saved