1.    מי אתה? איתי הכהן, בן 29, שחקן ומנהל בהרכב "שלוֹפתא", מופע אילתורים ותיאטרון אימפרוביזציה.

2.    למה בחרת ללמוד דווקא באוניברסיטת בן-גוריון בנגב? שמעתי הרבה על האווירה הסטודנטיאלית שיש בבאר שבע וזה היה נשמע בדיוק כמו מה שאני מחפש. חוץ מזה, הייתה לי אקסית שעדיין הייתי בקטע שלה והיא גם למדה שם.

3.    מה למדת ולמה בחרת ללמוד דווקא מקצוע כזה? למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול (ותואר שני בתקשורת). בחרתי בפסיכולוגיה וניהול כי אלו שני תחומים שמאד מעניינים אותי ואני רואה בבירור את ההקשר ביניהם.

4.    במבט לאחור, היית בוחר במקצוע אחר? לא, הבחירה שלי הובילה אותי למקומות שנכונים עבורי בחיים. אם הייתי מסתכל על זה מנקודת מבט של עבודה אולי הייתי בוחר במסלול לימודים ייעודי יותר שמוביל לתחומי עבודה ספציפיים.

5.    למה אתה הכי מתגעגע בלימודים? כשלומדים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב כל החברים גרים יחסית קרוב אחד לשני, הנגישות והזמינות הזאת הייתה מאד מיוחדת.

6.    האם שמרת על קשרים עם חברים/מרצים מהתואר? עם חברים כן, הרבה מהחברים הכי טובים שלי עד היום הם מהלימודים. עם המרצים ניסיתי אבל הם תמיד עסוקים ולא מחזירים לי טלפונים ;)

7.    מהו הקורס שהכי אהבת בתואר? פסיכולוגיה פיזיולוגית – קורס שמסביר את הבסיס הפיזיולוגי להתנהגויות שלנו.

8.    כמה זמן לקח עד שהתברגת לשוק העבודה לאחר התואר? לקח לי משהו כמו שנה להבין מה אני רוצה לעשות.

9.    איפה אתה רואה את עצמך בעוד 5 שנים מהיום? בעוד 5 שנים מהיום אני חלק מאחד ההרכבים הכי מצליחים בארץ (שלוֹפתא), מופיע ומעביר סדנאות בכל הארץ עם צוות גדול של מדריכים תחתי.

10.    מה הדבר הכי חשוב שלקחת איתך מהתואר? הדבר הכי חשוב שלקחתי זה החברים, שהפכו לי למשפחה ובית שני בחיים.
 

// איתי הכהן

Your email was successfully saved