1. מי את?
ירדן עוז, בת 28, גרה בקיבוץ כפר מסריק, אוהבת לטייל, לצלול, ללמוד, להנות לבלות, לגלות עולם, לטייל ולטעום טעמים חדשים.

2. למה בחרת ללמוד דווקא במכללה למינהל?
בחרתי במכללה למינהל כי חיפשתי מקום שבו אוכל לשלב את הלמידה עם נגיעה ממשית לעולם הפרסום. המכללה למינהל נראתה לי מוסד שמבין את התפתחויות הפרסום בשנים האחרונות ודואג להתאים אותן היישר לתוכנית הלימודים.

3. מה למדת ולמה בחרת במקצוע זה? 
למדתי תואר ראשון בתקשורת וניהול. בחרתי בתואר זה כיוון שמדובר בתחום שמאד מעניין אותי, שמשלב בתוכו הרבה מאד זירות וניתן לקחת את התואר הזה להרבה מאד כיוונים בעולם התעסוקה: טלוויזיה, רדיו, משרדי פרסום וכל דבר דיגיטלי בו אנחנו משתמשים.

4. במבט לאחור, היית בוחרת במקצוע אחר?
לא הייתי עושה דבר אחרת. אני מרגישה שעשיתי את הבחירה הכי נכונה שיכולתי לעשות. אני אוהבת את עולם הפרסום ונהנית כל פעם מחדש להבין עד כמה מרתק ואינסופי הוא.

5. למה את הכי מתגעגעת בלימודים?
להווי ולחברים שליוו ועדיין מלווים אותי בדרכי. אפשר להגיד שאני מתגעגעת גם ללימודים ולמרצים, לאפשרות ללמוד כל הזמן ולהתעניין בדברים שכנראה לעולם לא הייתי מתעניינת בהם אם לא הם היו מעבירים חושפים אותי אליהם בלימודים.
 
6. האם שמרת על קשרים עם חברים/מרצים מהתואר?
בהחלט, גם בעשייה היומיומית שלי אני מקדמת ביחד עם המרצים וקולגות מהמכללה למינהל שיתופי פעולה מיוחדים שמובילים למקומות טובים.

7. מהו הקורס שהכי אהבת בתואר?
יש הרבה מאד קורסים שאהבתי, אבל הקורס שללא ספק השפיע עליי הכי הרבה הוא קורס אקטביזם שיווקי בהנחייתו של דן ערב האגדי. הקורס לקח אותנו למקומות קיצון בהם התנסינו ובחנו דברים לעומק.

8. כמה זמן לקח עד שהתברגת לשוק העבודה לאחר התואר?
מיד בסיום הלימודים התחלתי התמחות בארגון ג'וינט ישראל (JDC), תוך כדי עבודה בבית הספר לתקשורת במכללה למינהל. עם סיום ההתמחות התחלתי לעבוד בארגון "לתת" במחלקת שיווק.

9. איפה את רואה את עצמך בעוד 5 שנים מהיום?
בעוד 5 שנים מהיום אני רואה את עצמי בתפקיד מוביל שמשלב בין עולם הפרסום ועשייה חברתית.

10. מה הדבר הכי חשוב שלקחת איתך מהתואר?
הדבר הכי חשוב שלקחתי איתי מהתואר הוא שצריך לקום ולהעז. לחקור ולהבין איפה נמצאת ההזדמנות וללכת ולתפוס אותה בכל הכוח והכי חשוב, לעולם לא לוותר על החלומות שלך, הכול תלוי בנו ובר השגה! 

לאתר אקדמיה של המכללה למינהל לחצו כאן >>   

// ירדן עוז

 

Your email was successfully saved