1. מי את? מירב דוד, בת 23, סטודנטית בשנה א' ללימודי תואר ראשון. במקור אני מסביון, אבל עכשיו גרה עם החבר בתל אביב. אוהבת לשיר, לטייל וללמוד כמובן :).
2. מה את לומדת ולמה בחרת ללמוד במקצוע זה? אני לומדת הנדסת תעשייה וניהול בשילוב מדעי הרוח. מצד אחד, יש בי צד ריאלי שנמשך למקצועות המתמטיים ומצד שני יש בי תשוקה לתחומים יותר הומניים כמו חינוך, ניהול ופסיכולוגיה. אני חושבת שהתואר ייתן לי כלים לשלב בין התחומים ולנצל את הכישורים שלי באופן כזה שגם ייתן לי תחושת משמעות וסיפוק. מה עוד שבעיני השילוב בין הנדסה לבין מדעי הרוח עוזר לפתח חשיבה מקורית שיוצאת מהקופסה ויכול להוות מקפצה בהגעה לפריצות דרך שהן קשות להשגה בעידן שלנו. יש גם הרבה חברות בתעשייה שמחפשות להעסיק אנשים רב תחומיים מתוך ההבנה הזו. בעיני התכנית בה אני לומדת נותנת כלים מעולמות תוכן שונים לפתרון בעיות ועוזרת לפתח את היצירתיות והביקורתיות של הסטודנט כלפי סוגיות שונות שככל הנראה יתקל בהן בחייו. כמובן שזה גם מאוד מעניין ומהנה שזה גם פרמטר מרכזי שגרם לי לרצות את התכנית. 3. למה בחרת ללמוד דווקא באוניברסיטת תל אביב? גדלתי באיזור המרכז ואני מחוברת אליו. החבר גר פה וההורים מרוצים אז למה לא?
4. הרגע האהוב עלייך במהלך יום הלימודים? בהפסקה, כשאני אוכלת את הסנדוויץ' המושקע שהכנתי בבוקר.
5. הספוט האהוב עלייך באוניברסיטה? הדשא שליד הפקולטה ביום יפה (כבר מספר פעמים יצא לי ממש להירדם ולקום שרופה מכמה דקות של שהייה). 6. אם לא היית לומדת את זה, מה היית לומדת? אולי חינוך וניהול.
7. מהו הקורס האהוב עלייך בתואר? כל מה שקשור במתמטיקה. אני מתה על מתמטיקה. מקווה שחבריי לא יסכלו אותי באבנים, אבל בסמסטר הקודם אהבתי ממש אלגברה וחדו"א.
8. מהו הנושא הכי חם בקפיטריה שלכם? האם לעשות קורס פיזיקה בקיץ כדי להוריד מהעומס שנה הבאה והטראומה מתקופת המבחנים הראשונה (זה לא עוזב אותנו, למרות שעבר כבר יותר מחודש). 9. איפה את רואה את עצמך לאחר התואר? אני רוצה לעסוק במשהו שעושה טוב לעולם הזה ופחות רואה את עצמי במשרות שמטרתן למקסם רווחים. חוץ מזה, אני חושבת שאין מספיק דמויות מפתח נשיות בתעשייה וחבל שזה המצב. מקווה לתת כבוד למגזר ולראות בעתיד עוד נשים שעושות חיל בתחומי ההנדסה והתעשייה בכלל.
10. מה הדבר שהכי חשוב לך לצאת איתו מהתואר? חוויות טובות, אנשים טובים וכמובן ידע וניסיון שבאמת נותנים כלים לעבודה שאחרי.
גם אתם רוצים ללמוד באוניברסיטת תל אביב? לחצו כאן >>
// מירב דוד


Your email was successfully saved