1. מי את?
שמי רון עשור, בת 23 מראשון לציון, סטודנטית שנה ב' לכלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל. משתתפת במסגרת התואר בתכנית מצטייני הנשיא של המכללה. 

2. מה את לומדת ולמה בחרת במקצוע זה?
אני לומדת כלכלה וניהול. הסיבה שבחרתי דווקא במקצוע הזה היא שעניין אותי לדעת כיצד עובד העולם הפיננסי. כלכלה כידוע נוגעת בכל תחום אפשרי ולכן המקצוע נותן אופק רחב של אפשרויות בתחומים רבים ומגוונים.

3. למה בחרת ללמוד דוקא בבמכללה למינהל? 
כיוון שהמכללה למינהל היא בין המכללות הטובות ביותר בארץ ללימודי כלכלה וניהול, מאחר והיא מקנה כלים פרקטיים רבים שנועדו להכין את הסטודנטים לשוק העבודה. בנוסף לכך, כעובדת משרה מלאה בבנק לאומי, המכללה למינהל נתנה לי את האופציה ללמוד במסלול לימודי ערב וכך לשלב בין עבודה במשרה מלאה ללימודי תואר, שזהו כמובן יתרון נוסף בצבירת ניסיון תעסוקתי. 

4. הרגע עליך האהוב במהלך יום הלימודים?
המפגש עם החברים והרגעים הקטנים של הצחוקים במהלך השיעורים ובהפסקות.

5. הספוט האהוב במכללה למינהל?
הספות בדשא ביום שישי בבוקר.

6. אם לא היית לומדת את זה, מה היית לומדת?
אם לא כלכלה, יכול להיות שהייתי בוחרת ללמוד רפואה או אולי אפילו הוראה. 

7. מהו הקורס האהוב עליך ביותר בתואר?
כל קורס שמתעסק יותר במציאות ופחות בתיאוריה. 

8. מה הנושא הכי חם בקפיטריה שלכם?
אין ספק שהקפה של אולגה.

9. איפה את רואה את עצמך אחרי התואר?
בגיל הזה ובעולם כל כך דינמי שדוהר לגלובליזציה אני לא יכולה להצביע על מקום ספציפי, אבל השאיפות שלי הן להגיע כמה שיותר גבוה בתחום הפיננסי.

10. מה הדבר שהכי חשוב לך לצאת איתו מהתואר?
מלבד הידע הרחב וההבנה הפרקטית בתחום הכלכלה אותם אוכל להשיג במכללה למינהל, הדבר החשוב ביותר לדעתי הינו הערך המוסף. המכללה מציעה אפשרויות רבות לערך מוסף שכדאי לנצל. השלושה הטובים ביותר שהשתתפתי עד היום הם סמינר כלכלה בהודו, שארך כשבועיים וחצי באוניברסיטה מובילה בהודו, מועדון ההשקעות וכמובן תכנית מצטייני הנשיא. 

גם אתם רוצים ללמוד במכללה למינהל? לחצו כאן >>

// רון עשור

Your email was successfully saved