כמה מאיתנו הנשים באמת הגיעו לסיפוק אמיתי? האמת שלאחר שעשיתי שאלון בעל פה לכמה וכמה נשים בנושא, הבנתי שרוב הנשים אפילו לא מכירות את התחושה הזאת (גם אם הן לא תמיד מדברות על זה). לא רק שלא הצליחו להביא אותן אליה, אלא שהסיטואציה אפילו לא תמיד נעימה עבורן. היות ואנחנו מורכבות וממש לא פשוטות, וכדי להבין אותנו לוקח קצת זמן, החלטתי לעשות לך בתור גבר קצת סדר. לא מתחייבת שזה מתייחס לכל הנשים, אחרי הכל כל אחת היא שונה, אבל בהחלט יש קווים דומים שקיימים אצלנו הנשים.
 
חוק ראשון: אצלך איבר המין הוא זה שמפעיל את כל המערכת המינית, גורם לתשוקה ובסופו של דבר לסיפוק. אצל האישה זה מתחיל מנקודת התחלה שונה, אצל אחת זה יכול להיות מסאז' בגב, אצל השנייה ליטוף ואצל השלישית חיבוק חם כשהיד זזה ומעבירה חום. אז להבא אל תרוץ לאיברים האינטימיים שלה ישר, תחשוב קצת מחוץ לקופסא.

חוק שני: הדרך האמיתית להביא אישה לאורגזמה היא לתת לה את השקט והשלווה להם היא זקוקה. תבין, אישה מנתחת הכל, הראש שלה עובד נון סטופ (בדרך כלל), השינוי שאתה עובר באופן חד וחלק כדי להיכנס למומנטום, אצלה לוקח קצת יותר זמן. היא זקוקה למעבר יותר ממושך, לרגש, לחום, לדיבור הקצר שמראה לה שאתה מתעניין בה. אז בפעם הבאה אל תתייחס אליה כמו טרף, תן לה את המקום שלה. ככה היא תגיע לסיפוק המירבי, ומה יותר מגרה מאישה שמגיעה לסיפוק שלה? בהחלט ניצחון עבורך. 

חוק שלישי: תעזור לה להכיר את הגוף שלה. לא תמיד האישה מכירה את הגוף שלה, אחרי הכל הוא יותר מורכב. תקשיב לה, תן לה להסביר לך מה עושה לה טוב, ממה היא נהנית יותר וממה פחות.כשהיא תהנה היא תרצה את זה יותר, היא תיתן מעצמה, ובסופו של דבר גם אתה תהנה הרבה יותר. 

חוק רביעי: תפסיק להסתכל על סרטי פורנו ולחשוב שככה זה יראה אצלך. אתה לא עשית ניתוח להגדלה, והיא לא יכולה לעשות חמישה מספרים בלילה אחד (לא כוללת את  החריגות מבנינו). תהיה ריאלי, תכוון לפעם אחת טובה ומשמעותית, ותאמין לי שזה שווה יותר מכל המספרים שיש. 

חוק חמישי: תפתיע. כן, גם בסקס, במין ובכל מה שמסביב יכולות להיות הפתעות. תכין לה איזו ארוחה טובה, אל תשכח כוס יין שתמיד תוסיף לאווירה ובטוח שלשחרור שלה. תגוון, תביא איזה טריק חדש, משהו שאולי היא עוד לא מכירה או פשוט משהו שישבור קצת את השגרה. זה יכול להיות דבר שיגרום לך לענג אותה בצורה יותר טובה או כל אביזר אחר (אחרי הכל, לא סתם בנות מטורפות על הסרט 50 גוונים של אפור).

ולסיכום, העצה הכי טובה היא נטו הקשבה. תקשיב לה, תקשיב לצרכים ולרצונות שלה, ככל שתהיה יותר קשוב אליה תצליח לגעת בדיוק בנקודות הנכונות.

// לין צוקרמן

Your email was successfully saved