רק בחודש שעבר אביבית בר זוהר העלתה סרטון פרסומת לדורקס, בו היא מפצירה בנשים לזייף אורגזמות למען הנאת בן זוגן. לשמחתי הרבה, הרשת לא געשה מזה יותר מדי כי בנינו, מי לוקח את אביבית בר זוהר ברצינות?! אבל, הסרטון כן קידם את נושא האורגזמות הנשיות עוד קצת לקדמת הבמה, ועל כך אני שמחה.

אני בעצמי העליתי סרטון בתגובה לפרסומת של אביבית ובו אני מציעה ללמד אותה כיצד לחוות אורגזמה ואגינלית, כי כן, זה אשכרה חלק מהעבודה שלי! אבל בכל זאת, מסתבר שיש משהו מאחורי הטיפ ההזוי והביזיוני שאביבית חלקה עם נשות ישראל.
אני לא נוטה להכניס נתונים ממחקרים מדעיים לתוך הבלוגים שלי, כי זה בכל זאת בלוג אישי וזה, אבל קראתי כתבה על מחקר שפורסם לאחרונה והייתי חייבת לשתף אתכם. מסתבר, שלזייף אורגזמות יכול בפועל לעזור לנשים להגיע לאורגזמות אמיתיות, איכותיות ומענגות. כן כן, יש הטבות בלזייף אורגזמה ואני בשוק בדיוק כמוכן למרות שבתכל'ס, ההסבר נשמע די הגיוני.

קודם כל נתחיל בסיבות שביגנן נשים מזייפות אורגזמה, על פי סקר שפורסם ב- Journal of Sexual Archives:
1.    כדי להגן על רגשותיו של בן הזוג (אההה, חמודות)
2.    כי הן מרגישות חסרות ביטחון (אז זה בעצם אשמתו, כמה קשה כבר לגרום לאישה להרגיש נחשקת?!)
3.    כדי שהסקס ייגמר 
4.    כדי להגיע לאורגזמה אמיתית

כן כן, התשובה האחרונה היא שהפתיעה את החוקרים ואותי, למרות שאני לא לגמרי מופתעת. הסיבה היא שהשילוב בין חוש השמיעה, יחד עם חוש הראייה, הריח והמישוש הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מכל חוויה מינית. אם תסתכלו על עצמכם בזמן שאתם עושים סקס, זה יגרה אתכם יותר וכנ״ל, לגבי השמיעה. גניחות זה דבר שלא רק מגרה את הגבר, הוא גם מעלה אצל האישה את רמת החרמנות ובהחלט יכול לעזור להגיע לאורגזמות איכויותיות. אגב, זה נכון גם כשאישה נוגעת בעצמה לבד. 

זה אולי מרגיש קצת מפגר לאונן ולגנוח כאילו את עושה סקס, אבל עצם הגניחה והצליל שהיא מייצרת פשוט מחרמנים, עבור גברים ונשים כאחד. סיבה נוספת היא התאוריה האהובה עליי בעולם - fake it, till you make it. מסתבר, שזה נכון גם לגבי אורגזמות. אם תעשי כאילו את גומרת, כלומר תגנחי כאילו את גומרת ותשכנעי את עצמך מספיק בראש שאת גומרת, את תגיעי לאורגזמה. נכון אגב לגבי כל דבר בחיים :)

כמובן שעדיף להגיע למצב האידיאלי בו את ובן או בת הזוג שלך מתקשרים בצורה מספיק טובה כך שלא יהיה לך צורך לזייף, אבל במידה וזה המצב בו את נמצאת כרגע, לזייף בהחלט יכול לעזור לך להגיע למטרה. בגלל שאני באופן אישי לא מתה על זיופים, הייתי מעדיפה לדבר עם בן הזוג שלי (שיחייה) על הנושא ולא לזייף כל הדרך אל עבר האורגזמה אבל היי, זה נושא מאוד אינדיבידואלי ואני מאמינה שכל אחת צריכה ללכת בדרך שהכי נכונה לה.
כתבתי את הבלוג שלי לכבוד יום האישה על אורגזמות, כי אני מאמינה שהמהפכה שנשים עוברות בשנים האחרונות הגיעה סוף סוף, גם לחדר השינה. נשים מתחילות להבין שהן האחראיות העיקריות על האורגזמה וההנאה שלהן ושזו כבר לא נחלתו של הגבר, בשום דרך או צורה.

נשים מתחברות לעצמן, לגוף שלהן ולמיניות שלהן יותר ויותר, כי סוף סוף, זה דבר ״לגיטימי״ לעשות מבחינה חברתית וזה כבר לא מגיע אוטומטית עם תווית כזו או אחרת, שאמורה להגיד עלייך משהו רק כי את מינית. בעיניי, שחרור האישה הוא בכל מובן ומובן בחיים - עבודה, חיי משפחה, קריירה וכן, גם במיניות. הגיע הזמן להתחיל ליהנות מהמתנות שנתנו לנו ולהפסיק לחשוב שזה משהו שקיבלנו רק בשביל ההנאה שלו. 

צילום תמונה ראשית: מריה ברודקין אמסלם

רוצה לדעת איך גם את יכולה להגיע לאורגזמה בלי לזייף?
לבלוג של נטלי >>

// נטלי להב

Your email was successfully saved