פעם ״אני לא מצליחה לגמור ואגינלית״ היה המשפט הקבוע שלי. הייתי מסבירה לאנשים למה אני לא יכולה והגנתי על הזכות שלי לא ליהנות מאורגזמות ואגינליות. יכול להיות שהייתי נחושה לשכנע את העולם שזה המצב, בגלל שהתביישתי מעצמי שאני לא מצליחה ליהנות מהדבר הזה ויכול להיות שבאמת כבר האמנתי לשקר של עצמי. מבחינתי, זה הפך לאמת והייתי משוכנעת שאני לא יודעת לגמור מסקס. 

כך הסתובבתי בעולם 32 שנה, במחשבה שלא כל הנשים יכולות בכלל לגמור, בטח שלא כולן יכולות להגיע לאורגזמה ואגינלית. זה היה לי ברור שזה פשוט משהו שחלק מהנשים יכולות לעשות וחלק לא. גם המידע באינטרנט שמצאתי בנושא תיקף את חוסר היכולת שלי לגמור מסקס. רב המחקרים הסבירו שרב הנשים פשוט לא יכולות פיזית, ושזה  משהו שרק נשים בודדות יכולות ליהנות ממנו. השיח הכללי היה שבאמת לא כל אישה יכולה לגמור מסקס - כלומר לחוות אורגזמה ואגינלית, והייתי בסדר עם זה. מבחינתי ככה היה המצב ונהניתי ממה שכן היה לי - האורגזמה הדגדגנית והמוכרת.
כמה דברים שינו לי את הדעה בנושא. הראשון היה הרצאה של שרית גל-כהן בה היא בישרה את הידיעה המרעישה מכל - כל אישה יכולה, פיזיולוגית, להגיע לאורגזמה. מה?! כן, כל אישה. השני היה המפגש הגורלי שלי עם רוני ארז, מדריכת אורגזמות, שלא רק מלמדת נשים להגיע לאורגזמה ואגינלית, אלא יכולה להגיע לאורגזמה כזו מתי שבא לה וכמה שבא לה, אפילו ללא מגע! והשלישי היה הסרט על הנשים המולטי-אורגזמיות שאיילת רוזן הפיקה. התחלתי להבין שכל מה שידעתי על מיניות נשית, לא היה נכון.

לא כי בכוונה הפיצו מידע שגוי, אלא כי פשוט לא היה את המידע הנכון. איך אפשר בכלל לחקור את הנושא הזה? אי אפשר, אפשר רק לאסוף מידע שנשים נותנות בנושא, ומה לעשות שעד לא מזמן נשים לא העזו לדבר על סקס בפרהסיה. היום נשים מתחילות לדבר, להשמיע קול ופתאום אנחנו שומעים על נשים רבות שדווקא כן מצליחות להגיע לאורגזמה ואגינלית ולאורגזמות רק מהחדירה בסקס. ולא מדובר בנשים מיוחדות אלא בסתם נשים, מכל מיני מקומות בעולם, שנהנות מסקס בצורה שונה לגמרי ממה שאני נהניתי כל החיים. 

בתור האישה הסקרנית שאני, כמובן שהייתי חייבת ללמוד עוד ולראות אם גם אני יכולה להיות מולטי-אורגזמית. הרי כל המידע עד כה הדגיש בפניי את העובדה המאוד ברורה שכל אישה יכולה פיזיולוגית לגמור ואגינלית ולהיות מולטי-אורגזמית, אז למה שאני לא אהיה כזו? ישבתי לשיחה עם שרית ועברתי את הסדנה האישית אצל רוני ודברים החלו להיפתח. היום אני יכולה לומר בגאווה רבה שגם אני מולטי-אורגזמית וגם אני מלמדת ומדריכה נשים להיות כאלה , כי זה משהו שחייב להגיע לכמה שיותר נשים!

אני רוצה גם לומר כמה דברים שחשוב שכולכן תדעו: 
1.    כל אישה בעולם יכולה להגיע לאורגזמה
2.    כל אישה בעולם יכולה להגיע לאורגזמה מחדירה
3.    כל אישה בעולם יכולה ללמוד איך להגיע לאורגזמה מחדירה
ולמה אנחנו צריכות ללמוד להגיע לזה כשזה מגיע כל כך בקלות לגברים? עד לא מזמן, המיניות של גברים הייתה לגיטימית ושל נשים לא. גבר מיני היה פשוט גבר, אבל אישה מינית הייתה שרמוטה, זולה, קלה. המיניות של גברים קיבלה במה מרכזית והמיניות שלנו נענשה. רק הגיוני שנמצא את עצמינו מנותקות מהמיניות שלנו, אבל איזה מזל שיש נשים שעוזרות לנו להתחבר למיניות שוב ממקום של אהבה, חמלה ואמפתיה. לסיכום, אם אני הצלחתי להגיע למצב שאני מולטי-אורגזמית, אין סיבה שגם אתן לא תצליחו. 

צילום תמונה ראשית: ליאור נורדמן
לבלוג של נטלי - https://natashalahav.com/ 
// נטלי להב 

 

Your email was successfully saved